poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Mój pierwszy post - poznajmy się!

Mój pierwszy post

Założenie bloga było spontaniczną decyzją. Postanowiłam się dzielić materiałami i pomysłami - być może komuś jeszcze się przydadzą. 


ilonapp.blogspot.comKim jestem?


Nauczaniem zajmuję się od ponad 10 lat. Miałam styczność z prawie wszystkimi etapami edukacyjnymi. Pracowałam w przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum, szkole dla dorosłych, w szkole językowej. Dzięki każdej z tych grup zdobyłam dużo doświadczenia i porównałam wiedzę teoretyczną z praktyczną. Zgromadziłam wiele materiałów dydaktycznych, które teraz porządkuję oraz modyfikuję wedle własnych potrzeb i przekonań.

Blogowanie


Moja wiedza na temat prowadzenia bloga jest znikoma, więc pewnie wszystko wyjdzie w tzw. praniu. Na bieżąco będę zgłębiać tajniki blogosfery i ulepszać bloga.

Moje wpisy nie będą zbyt długie, gdyż należę do osób, które nie mają wodolejstwa w genach, natomiast lubią krótko i zwięźle.

Na blogu będę zamieszczać materiały przydatne do nauczania języka angielskiego wykonane przeze mnie lub będę podawać źródła (linki do stron). Ponadto, pojawi się wiele uniwersalnych pomocy idealnych do wykorzystania podczas nauczania innych języków obcych, jak i podczas zabawy z własnymi pociechami w domu.


Współpraca


Mam nadzieję, że dzięki prowadzeniu bloga poznam wielu interesujących ludzi, będę mogła rozwijać swój warsztat metodyczny i powiększać zaplecze dydaktyczne.


Zapraszam do lektury bloga :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz