piątek, 31 sierpnia 2018

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO


Nowy rok szkolny już tuż tuż! Czas więc zacząć planowanie, które staje się łatwiejsze i bardziej przejrzyste, gdy jesteśmy w posiadaniu plannera. Owocem kooperacji z moją siostrą  - autorką bloga evelsa.pl jest kalendarz roku szkolnego w polskiej i angielskiej wersji :)


Planner roku szkolnego kalendarz
Planner roku szkolnego

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam wersje papierowe plannerów i kalendarzy - chyba zaliczam się do końcówki ery dinozaurów ;) Jeśli czegoś nie mam na papierze, to tak jakby nie istniało. Oczywiście staram się z tym walczyć, próbuję wdrażać elektroniczne wersje. 
Na chwilę obecną poszukuję ciekawej aplikacji w telefonie. Wiem, że mam do dyspozycji kalendarz Google oraz Evernote - jednak do tego drugiego trudno mi się przyzwyczaić. Ostatnio zaczęłam zapoznawać się z Trello, ale jakoś nie porywa mega serca. Ciekawa jestem jakie są Wasze ulubione apki do planowania dnia, tygodnia oraz miesiąca? Czy możecie coś polecić?


Kalendarz roku szkolnego planner
Kalendarz roku szkolnego

Zalety planowania i organizacji czasu


Wracając do wersji tradycyjnej, czyli papierowej można ją zawiesić na tablicy czy lodówce przez co na bieżąco kodujemy wyszczególnione punkty. 

Niektórzy zapytają - O co właściwie chodzi? Po co Wam te plannery? Myślę, że są to indywidualne kwestie. Dla mnie planowanie w kalendarzu to tzw. mus! Organizacja czasu to podstawa, zwłaszcza jeśli posiada się własne pociechy :) Co więcej, mając plan lub choć jego zarys życie staje się mniej stresujące! Sprawia, że o niczym nie zapominam, porządkuje moje pomysły, ułatwia umawianie spotkań, wybór daty szkolenia itd. 

Kalendarz roku szkolnego planner
Kalendarz roku szkolnego


Polska i angielska wersja kalendarza roku szkolnego


Dziś proponuję Wam angielską wersję plannera roku szkolnego, a jeśli macie ochotę nabyć wersję polską, to zapraszam na blog mojej siostry, który zawiera wiele cennych informacji między innymi na temat materiałów plastycznych oraz malowania akwarelami - evelsa.pl

Co znajdziemy w plannerze?

  • plan lekcji,
  • plan roku szkolnego,
  • plan tygodnia,
  • plan miesiąca.

Wersja angielska plannera kalendarza roku szkolnego dostępna jest do pobrania po kliknięciu w logo.


Click me to downloadJeśli chcesz być na bieżąco - zapraszam na fanpage na Facebooku: English Freak oraz profil  INSTAGRAMOWY.

2 komentarze: