niedziela, 13 stycznia 2019

MAŁE PODSUMOWANIE ROKU 2018

MAŁE PODSUMOWANIE ROKU 2018 Co działo się na blogu i w moim osobistym życiu? Z kim nawiązałam współpracę i jakie były jej owoce? Sądzę, że takie podsumowanie roku daje Nam możliwość planowania kolejnych działań i refleksji. A co Wy o tym sądzicie?


Podsumowanie roku 2018Co pojawiło się na blogu?


Powstało 46 postów czyli praktycznie jeden post na tydzień. Znajdowały się w nich gotowe materiały do druku oraz wiele uniwersalnych pomysłów do wykorzystania na różnego rodzaju zajęciach. Ponadto, między innymi w okresie wakacyjnym mieliście okazję poczytać o dysleksji, mnemotechnikach, samorozwoju, motywowaniu do nauki języka obcego, nauczaniu wielozmysłowym czy wrześniowych trikach ;)

Współpraca


Moje materiały pojawiały się regularnie na łamach magazynu EnglishLand – dziękuję za Aniu za tę możliwość :) Przy tworzeniu materiałów miałam okazję pracować z Marzeną z Easy Teaching Ideas, która okazała się wspaniałą osobą :)W ramach akcji High 5 – przybij piątkę z blogującymi anglistkami powstało 5 wpisów:

„Podaj źródło”

„Fruit and vegetables -5 kart pracy”

„Środki transportu na 5 sposobów” 

„5 sposobów na karty obrazkowe” 

„E-inspiracje czyli 5 ciekawych miejsc w sieci” 


Dzięki byciu częścią grupy Blogi językowe i kulturowe napisałam o dialektach , angielskich książeczkach  oraz angielskich piosenkach dla dzieci .Kolejnym bardzo ważnym dla mnie wydarzeniem było recenzowanie kursu „Give me Five” oraz „Repetytorium Ósmoklasisty” Wydawnictwa Macmillan. Myślę, że powstała całkiem fajna seria wpisów z ciekawymi pomysłami na wykorzystanie tych pozycji. Przy tej okazji chciałam podziękować zespołowi Macmillana – zwłaszcza Milenie i Anii oraz Kasi i Karolinie za wspaniałą współpracę podczas której wiele się nauczyłam i sporo uśmiechałam --- dziewczyny jesteście świetne!


Na blogu znajdziecie również recenzję nowego magazynu „English Matters Kids” Wydawnictwa Colorful Media oraz książki „Angielski w anegdotach” Wydawnictwa Edgard.Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, lajki, serducha
 i wiadomości :* Jak widać działo się całkiem sporo w 2018 roku, ciekawa jestem co przyniesie 2019 rok...Raz jeszcze życzę wszystkim samych pomyślności, spełnienia marzeń, zdrowia, czasu na relaks i spełnienia zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz