WSPÓŁPRACA - LINKI

ZREALIZOWANE PROJEKTY


RECENZJE

Recenzje książek znajdują się w osobnej kategorii: REVIEW / RECENZJA


WYWIADY

Agata z "Polski na czasie" przeprowadziła ze mną wywiad na temat pracy i podglądów na nauczanie. Rozmowa była bardzo przyjemnym doświadczeniem, a współpraca z Agatą rzeczowa i bezbolesna :) Owoce tego wywiadu można zobaczyć TUTAJ


Na blogu Szuflada Językowa - Angielski z Pomysłem możecie przeczytać wywiad przeprowadzony przez Ewę. Wywiad ukazał się w dwóch częściach:


CZĘŚĆ 1  oraz   CZĘŚĆ 2

WPIS GOŚCINNYMój wpis gościnny ukazał się na blogu Eweliny "Pomysły przy tablicy" - opisałam w nim gry mojego dzieciństwa, które wykorzystuję podczas zajęć. KLIK


Podjęłam się również wyzwania rzuconego przez Kasię z made by Kate. Postanowiłyśmy stworzyć materiały i wymienić się nimi, nie wspominając o Naszych pierwotnych pomysłach. Efekty współpracy widoczne są tu i tu.
PROJEKT EDUKACYJNY ENGLISHLANDW tym projekcie nauczyciele tworzą materiały gramatyczne, leksykalne oraz gry. Pierwszy egzemplarz ukaże się na początku września. Tutaj filmik zapowiadający:
Poniżej link do pierwszego numeru English Land, a w nim karty pracy do tematu "Places in town", "Prepositions of place" oraz "There is / are structure" mojego autorstwa.


Audio można pobrać u English-with-Ann lub English-Tea-TimePoniżej link do drugiego numeru,a w nim Christmas Domino i słowniczek obrazkowy oraz karty pracy do tematu pogoda mojego autorstwa.

Audio do pobrania u English-with-Ann lub English-Tea-Time


8 kwietnia ukazał się trzeci numer EnglishLand, a w nim gra "The Hungry Cat" dla przedszkolaków oraz lustrzane odbicie liczb 1-20 dla klas 1-3 sp mojego autorstwa :)Pliki audio do pobrania TU lub TU :)19 maja 2017r. światło dzienne ujrzał czwarty numer EnglishLand. Moje materiały są o tematyce letniej. Macie możliwość pobrania słowniczka obrazkowego, gry planszowej, puzzle oraz karty wyrazowe.W piątym numerze zaproponowałam kategoryzację kolorów oraz grę Snap w wersji Halloween :)


EnglishLand 5

Tym razem skupiłam się na tematyce Bonfire Night oraz Remembrance Day. Marzena (autorką bloga Easy Teaching Ideas) narysowała cudne grafiki, a ja stworzyłam karty pracy i gry. Ponadto, w tym całym szaleństwie powstał Piotruś ze zwierzętami - parą jest zwierzątko oraz jego część ciała.

W tym numerze przygotowałam dla Was walentynkową grę planszową oraz quiz. Ale to nie wszystko, gdyż znajdziecie tam jeszcze dwie karty pracy w tematyce jedzenia.

EnglishLand 7 - click

Blogowa akcja "High 5 - przybij piątkę z blogującymi anglistkami"

W ramach tej akcji popełniłam wpis o 5 najlepszych grach dla 6 i 7 latków, który można przeczytać TUTAJ. Gry są uniwersalne i bardzo łatwo je dostosować do różnych grup wiekowych.
Drugi wpis dotyczył tematyki wiosennej - stworzyłam 5 kart pracy:

CLICK


W trzeciej edycji zaproponowałam 5 powtórkowych gier, które możemy zabrać  na zajęcia lub w podróż. Znajdziecie tutaj dobble, dwa rodzaje domina, snap oraz memory.


CLICK


Czwarta edycja kręciła się wokół tematu "Back to school", a w niej gra SPEED, cukiereczki Skittlesy, gra planszowa, Summer Charades oraz Truth or Lie :)


CLICK


Piąta edycja była wyjątkowa - nie dość, że piąta to zimowo-świąteczna. Pomysłem na post stało się wielokrotne wykorzystanie obrazków. Zaproponowałam pięć aktywności :)


CLICK
TWINKL

Twinkl

O platformie Twinkl możecie przeczytać TUTAJ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz