piątek, 25 marca 2016

SHARE WEEK 2016 AUTORZY POLECAJĄ AUTORÓW

SHARE WEEK 2016  AUTORZY POLECAJĄ AUTORÓW

Dziś post nie zawierający materiałów dydaktycznych. Postanowiłam, że w tym roku wezmę udział w akcji "Share Week 2016", której pomysłodawcą jest Andrzej Tucholski.

Na czym polega akcja?

Autorzy blogów oraz kanałów You Tube polecają innych autorów. Zapraszają również do podania własnych list swoich czytelników. Dzięki temu, możemy zaznajomić się z blogami/kanałami, których jeszcze nie znamy.

Głosowanie odbywa się poprzez wypełnienie formularza, który znajduję sie TU.

Moje ulubione blogi:


Wybór tylko trzech blogów jest dla mnie bardzo trudny. Jednak takie są zasady, więc...


Blog Anieli, z którego inspiracje można czerpać garściami, to Neuroteaching. Autorka jest pozytywnie zakręconą osobą, która ma głowę pełną pomysłów. Praktycznie z "niczego" potrafi wykonać pomoc dydaktyczną. Źródło: https://www.facebook.com/kreatywnenauczaniejezykowobcych/photos/a.860599390705728.1073741825.860597777372556/899328750166125/?type=3&theater


Kolejny blog to Książeczki syna i córeczki, prowadzony przez Anię i Martę. Dzięki nim możemy przeczytać recenzje wielu książek dla dzieci.

Źródło: http://1.bp.blogspot.com/-cyCk5GlF1vM/ViO-n31oUFI/AAAAAAAAfeU/RWv1FJJfsAA/s1600-r/Bez%2Bnazwy%2B2.png


Trzeci blog to Funglish - kolejny blog po fachu, gdyż tym się głównie zajmuję. U Dominiki znajdziecie zarówno gotowe materiały dydaktyczne, jak i recenzje / opisy gier i książeczek. Jej materiały są estetyczne, kolorowe, zachęcające do uczenia się języka angielskiego.Źródło: http://3.bp.blogspot.com/-NGc7X67RFtg/Vb81IegMIvI/AAAAAAAABhE/0LDAr7RzjlA/s1600/blogger3.jpg


Nie mogę nie wspomnieć o blogu Moniki, który pojawił się stosunkowo niedawno. Mambiatka zapewnia cudowne graficznie materiały. Ponadto, tworzy fantastyczne gry językowe!http://1.bp.blogspot.com/-LePwRM4X0lo/Vt6PZFr8gKI/AAAAAAAACqQ/ilMrSlN62m8/s1600-r/NAG%25C5%2581%25C3%2593WEK2.png


Polecam również zaglądać na blogi, które mam wymienione w polecanych. 


A Wy jakie blogi czytujecie? Zapraszam do komentowania :)

Zapraszam do polubienia fanpage'a bloga na Facebooku (follow me). Kliknij TU

11 komentarzy:

 1. Serdecznie dziękuję, jest mi bardzo miło :) a tak na marginesie super zmiana, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo proszę:) Dziękuję - cieszę się, że zmiana została zauważona i się podoba :)

   Usuń
 2. Znam wszystkie wymienione przez Ciebie, oprócz Książeczki dla syna i córeczki. Chętnie zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku, a ja żadnego nie znałam.. ale już nadrabiam zaległości! Dzieki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miłej lektury :) Zapraszam do podzielenia się w komntarzu swoimi trzema ulubionymi blogami...

   Usuń
  2. A ja nie potrafię wytypować tylko trzech. Widzę, że w sieci jest więcej ciekawych blogów niż podejrzewalam. Choćby ten. Przypadkiem tu trafiłam i od razu odsylasz dalej.. Czasu brak, żeby wszystkie nowości poznać! :) ja jestem ze " starej ekipy blogowiczow", niedawno wróciłam do blogosfery i ze smutkiem odkrylam, że niemal wszystkie dobre i znane mi blogi już nie są aktualizowane :( teraz dopiero poznaje nowe blogi i ogrom tego wszystkiego mnie przerasta. Choć w pozytywnym sensie. Pozdrowki!

   Usuń
  3. Blogów jest bardzo dużo, czytanie na bieżąco pochłania trochę czasu. Drukowanie, laminowanie i wycinanie staje się hobby ;)

   Usuń
 4. Oj tak. Staram się dużo czytać, ale jeszcze nie laminowałam. Widzę, że to się zmieni, bo sporo tu fajnych rzeczy, które dostrzegam mogłyby pomóc moim własnym dzieciakom w nauce. : ) Swoją drogą dodałam Ciędo obserwowanych blogów. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie :) Materiały i pomysły można jak najbardziej testować z własnymi pociechami :)

   Usuń