poniedziałek, 12 września 2016

SCHOOL OBJECTS BINGO, FLASHCARDS AND DOBBLE (PRINTABLE)

SCHOOL OBJECTS

BINGO, FLASHCARDS AND DOBBLE 

(PRINTABLE)


Rok szkolny ruszył pełną parą, więc przygotowałam materiały dotyczące przyborów szkolnych oraz przedmiotów znajdujących się w klasie. Do pobrania będą karty obrazkowe, które świetnie nadają się zarówno do wprowadzenia słownictwa, jak i jego utrwalania. Następnie karty do gry w bingo oraz dobble, które uwielbiam, a dawno już go na blogu nie było. 

Ilustracje: Pixabay. Piórnik: Goodfreephotos

Karty obrazkowe (school objects flashcards)


Photo via <a href="https://www.goodfreephotos.com/">Good Free Photos</a>Kart obrazkowych jest 15. Wszystkie będą do pobrania w linku umieszczonym na końcu.


Karty do gry w bingo (school objects bingo)Kart jest 10. Wszystkie będą do pobrania w linku umieszczonym na końcu.

School objects dobble


 Kółeczek jest 31. Wszystkie będą do pobrania w linku umieszczonym na końcu.
Miłego użytkowania :) Jeśli ktoś dokumentuje proces wycinania lub zajęcia, to zachęcam do wysyłania zdjęć - zostaną one opublikowane na fanpage'u lub można opublikować je poprzez opcję "posty gości".


Chcesz być na bieżąco z nowymi postami? Szukasz ciekawych linków do stron z materiałami pomocniczymi? Zapraszam do polubienia fanpage'a bloga na Facebooku (follow me). Kliknij TU

2 komentarze:

 1. Hi! Do you use Twitter? I'd like to follow you if
  that would be okay. I'm undoubtedly enjoying your blog and
  look forward to new updates.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hello :) Thank you for your comment - I am glad that you like the blog's content :) You can follow me on Twitter: englishfreak (@pp_ilona)

   Usuń